Balsamy brązujące mają na celu zapewnienie zdrowego, muśniętego słońcem blasku przez cały rok. Można je nakładać przed lub po makijażu i można je stosować na dowolny odcień skóry. Dla osób o ciemniejszej karnacji balsam brązujący jest idealną alternatywą dla produktów samoopalających, które często pozostawiają na skórze pomarańczowy odcień.

Co to jest balsam brązujący?

Mokosh balsam brązujący to produkt kosmetyczny, który można stosować na twarz i ciało. Służy do dodania koloru skórze i nadania jej muśniętego słońcem wyglądu. Balsamy brązujące są dostępne w różnych odcieniach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który pasuje do Twojej karnacji, lub taki, który nada Ci bardziej złocistego blasku. Balsamy brązujące przeznaczone są do stosowania przed wyjściem na słońce lub przed sesjami opalania w salonie. Są wykonane ze składników takich jak oleje, woski i oleje silikonowe. Te składniki pomagają stworzyć barierę między skórą a promieniami ultrafioletowymi, dzięki czemu nie poparzysz się tak łatwo, gdy przebywasz na zewnątrz przez dłuższy czas lub gdy siedzisz pod lampami UV w salonie.

Jak wybrać odpowiedni balsam brązujący do odcienia skóry?

Wybór odpowiedniego balsamu brązującego do odcienia skóry może być trudnym zadaniem. Na rynku dostępnych jest tak wiele różnych rodzajów balsamów, że znalezienie takiego, które odpowiada Twoim potrzebom, może być trudne.

Balsamy samoopalające zwykle mają brązowy odcień i działają, zapewniając natychmiastową opaleniznę po aplikacji. Balsamy te są zazwyczaj dostarczane ze wskazówkami, do jakich odcieni skóry są odpowiednie, ale zawsze najlepiej jest najpierw przeczytać listę składników i sprawdzić recenzje przed zakupem.

Produkty do opalania bezsłonecznego zazwyczaj występują w formie żelu lub kremu i wymagają nałożenia ich przed wyjściem na słońce, co zapewni natychmiastową, naturalnie wyglądającą opaleniznę.